Kahve Falı Keyfiniz

iOS için Fal Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34.3 MB
  • Version 0.1.1
  • Dil TR / EN
  • Firma Emrah SARI
Kahve Falı Keyfiniz uygulamasını kullanarak kahve falınızın uzman fal yorumcuları tarafından yorumlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kahve Falı Keyfiniz uygulamasını kullanarak kahve falınızın uzman fal yorumcuları tarafından yorumlanmasını sağlayabilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Kahve Falı Keyfiniz uygulaması, kahve saatlerinizin vazgeçilmezi olacak. Uygulama sayesinde kahve falınıza bakacak birini aramak zorunda kalmayacaksınız. Kolay kullanım özelliğine sahip olan kullanışlı bir menü ile geliştirilmiş olan uygulamanın bu özelliği sayesinde falınız tam anlamı ile keyfe dönüşecek.

Falınıza baktırabilmek için tek yapmanız gereken kahvenizi içip falınızı kapatmak ve hazır olduğu anda hem fincanın hem de tabağın resmini çekip göndermek. Falcı Sulthana ve arkadaşları falınıza bakıp yorumlayacak ve yorumları ister cep telefonunuza ister mail adresinize gönderecekler. Fal keyfini doyasıya yaşayacağınız ve gelecekte sizi bekleyen olaylardan haberdar olacağınız Kahve Falı Keyfiniz uygulamasını iOS veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Kahve Falı Keyfiniz indir